To Home Page

Israel Bridge Federation - 'התאגדות ישראלית לברידג

Morning Event - Eilat 2012

Session 7


North - South

Rank Score Names #IBF #IBF LMP
1 73.80 Schwartz Ron - Pachtmann Ron 15690 14659 9
2 60.83 Zemer Zila - Shapira Nitza 20092 \E8 7
3 59.03 Katz Zipi - Katz Yaakov 10547 10548 6
4 57.25 Shiffer Silvi - Toledano Drora 19742 19719 5
5 57.04 Yaakobovic Noami - Avizemer Fani 15904 5090 4
6 56.50 Ben-Amram Clila - Banbasi Margalit 7733 14149 3
7 54.85 Klif Ilana - Borohov Alona 11003 \E9 2
8 54.58 Kochav Kobi - Shemeer Ronit 8758 \E8 2
9 54.12 Levi Lili - Levi Rafi 16197 16198 2
10 52.95 Fried Mriam - פריד משה 3692 \00 1
11 52.31 Assaf Asher - Assaf Ester 20097 \E8 1
12 51.36 Avraham Brommet - Oren Ramona 13569 10702 1
13 50.42 Siboni Amos - Abiznil Sylvia 20851 \E9 1
14 50.25 Sharon Arman - Polinski Lea 16018 16019 1
15 49.63 Greenman David - Sade' Gila 15019 11273  
16 48.73 Ponta Rachel - Ruhama Tikva 19749 19758  
17 48.44 Navon Haim - Safran Ruth 19724 19747  
18 47.63 Detra Dov - Levi Shosh \E3 \E8  
19 46.98 Millgram Yossi - Millgam Rachel 9295 14432  
20 45.89 Oved Noa - Zemer Hava 19259 21272  
21 45.53 Kristal Frederico - Promax Ben Zion 20096 20094  
22 44.04 Penn Esther - Penn Ehud 5520 15776  
23 43.42 Berkovic Tova - Yanover Simha \00 5368  
24 41.13 Kristal Roza - Promax Tamar 20932 \E9  
25 39.91 Tzabar Boaz - Rotem Sara 20109 21437  
26 39.83 Zeevi Talia - Sakral Marcia 16612 2806  
27 39.26 Tal Ziva - Landa Hava 21411 20690  
28 38.36 Goshen Yossi - Goshen Zipi 17832 \E8  

East - West

Rank Score Names #IBF #IBF LMP
1 80.07 Ben David Yuval - Arad Noya 17852 9048 9
2 70.32 Arel Yonatan - Yadlin Doron 19115 4830 7
3 69.70 Gesthelter Arik - Liran Inon 19963 11122 6
4 66.96 Hayut Avi - Felner Malka 5366 12503 5
5 61.47 Taxir Mireta - Pis Yehudit 20643 20659 4
6 59.35 Wolfgor Eti - Gersten Rina 20331 21734 3
7 57.62 Spinka Gili - Frolinger Eyal 18858 19940 2
8 54.97 Kelet Ditza - Pazi Zehava 18241 17975 2
9 53.10 Abadi Esther - Sukerman Fortuna \E7 \E7 2
10 52.74 Arieli Amnon - Dana Arieli 663 19192 1
11 52.51 Egozi Ruth - Porat Sima 20623 20658 1
12 52.21 Kassif Dafna - Renata 18218 \E9 1
13 51.15 Dantziger Galia - Kremerman Ruti 20356 20362 1
14 50.71 Shtoisel Natan - Shtoisel Rachel 19741 19750 1
15 49.94 Vatine German - Bismut Doris 4542 3956  
16 49.00 Marvin - Sasha \E8 \E8  
17 48.98 Sofer Avraham - Mashich Eti 20012 \E9  
18 47.77 Detra Zipi - Peri Moti 21545 18022  
19 45.49 Naomi - Edith \E7 \E7  
20 44.81 Ben-basat Ruth - Levi Shula \00 14808  
21 42.80 Roth Ariella - Attias Simone \E6 \E6  
22 35.14 Adaki Shoshana - Gil \E7 \E7  
23 34.36 Rozenfeld Nehama - Cohen Haya 19101 19723  
24 33.46 Leon Aviva - Zidovski Frida \E9 \E9  
25 32.57 Broida Eliram - Cohen Doreet 20187 14566  
26 30.43 Allard Danielle - Guillot Francoise FRA FRA  
27 22.38 Berger Naomi - Berger Gidon \E5 \E5  
Result Program: AMIT Asaf © (2010)
Computer Program : Asaf amit - תכנית מחשב : אסף עמית
התאגדות ישראלית לברידג' 2009 © כל הזכויות שמורות